Likom Gusto
Likom Presto Plus
Likom Presto
 
TİCARİ YAZILIMLAR
 
SEKTÖREL YAZILIMLAR
 
Likom Presto Mali Müşavir
MYTR Finans
MYTR Finans Pro
Active Fax
MYTR Office CRM
MYTR Sales Manager
MYTR Matbaa Üretim
MYTR Matbaa Pro
GÜVENLİK YAZILIMLARI
MYTR Network Manager
MYTR Filter Pro
MYTR Filter
  Ana Sayfa                   Hakkımızda                    Destek                   İletişim               Download             Demo Talebi         
 

MYTR Finans Pro
Finansal Yönetim Sistemi (Ticari Paket)

 

MY YAZILIM, uluslararası tecrübesi ve bilgi birikimini MYTR FinansPro ile birleştirerek, iş              akışı ve finans yönetimi konusunda işletmelerin tüm ticari hareketlerine yön veren tam bir       kurumsal çözüm sunmaktadır.

MYTR FinansPro, firmanızın standart işlem zincirlerinden ayrıntılı finansal analizlere kadar tüm        detay hareketlerini çok pratik ve kolay bir şekilde kayıt altına alıp raporlar. Son derece             kolay kullanımı ve işlevselliği ile MYTR FinansPro, firmanızın kurumsal yapısına büyük               rahatlık kazandıracak bir ticari yönetim setidir.

MYTR FinansPro, web tabanlı arayüzü ile istenildiğinde farklı lokasyonlardaki birimleri online       olarak birbirine çok pratik biçimde tam entegre olarak çalıştırabilir tüm hesap               hareketlerinin merkezde kontrol edilmesine olanak sağlar. B2B ve B2C entegrasyonları        sayesinde bayi ve müşterilerden gelecek siparişleri online olarak sistemde görüp sipariş        karşılama sürecini başlatır. Ayrıca, tekliften siparişe siparişten irsaliye ve faturaya çok               pratik bir biçimde veri aktarımında bulunabilir.

CRM Entegrasyonu

MYTR FinansPro, MY YAZILIM’ın CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) çözümleri olan MYTR Office      CRM ve MYTR Sales Manager programları ile tam entegre çalışabilir. Böyle bir                entegrasyon sayesinde müşteri memnuniyetine önem veren, satışın işletmedeki           vazgeçilmez gücüne vâkıf ve hızlı karar alma bilincine sahip profesyonellere eşsiz bir çözüm sağlar.

Stok - İrsaliye - Fatura - Kasa - Cari - Çek - Senet - Banka İşlemleri
Dövizli Çalışma
Depo Yönetimi
Satış Yönetimi
Satınalma Yönetimi
Belge Kapatma - Belge Dönüştürme
Sipariş ve Teklif Modülü
Taksitli Satış
Kredi Kartı ve Mail Order İşlemleri
Seri Numarası Takibi
Rapor Üretim Merkezi
İstenildiğinde Teknik Servis Modülü ile Entegrasyon
İstenildiğinde Üretim Modülü ile Entegrasyon

STOK YÖNETİMİ

Stok Yönetimi ile, ayrıntılı stok kartları, stok analizleri ve genel stok işlemleri sayesinde tüm stok detay hareketleri kontrol altında bulundurulabilir. Stok Yönetimi modülü, alış ve satış fiyat analizlerinden satış fiyatlarına göre fiyat listesi oluşturmaya kadar, kritik stok seviyelerinden stok maliyetlerine kadar her alanda son derece esnek ve standart bir parametrik yapı içerisinde hareket eder. Böylelikle, stok yönetimi ile stok maliyetlerinizi ve stok devir hızınızı kontrol altına alabilir, müşteri memnuniyetiniz açısından sipariş karşılama oranını maksimum düzeyde tutmuş olursunuz.

FATURA ve SİPARİŞ İŞLEMLERİ

Fatura hareketlerinde dövizli fatura işlemleri kolaylıkla yapılabilir. Aynı faturada farklı kur birimleri ya da aynı para birimi için farklı kur tanımlanabilir.
İrsaliye ve siparişli fatura kesilebilir. Satır bazında farklı iskontolar uygulanabilir. Fatura kalemleri masraf ve gelir merkezine göre gruplanabilir.

ÇEK – SENET İŞLEMLERİ

Tüm çek hareketleri tek ekran üzerinden yönetilebilir. Otomatik vade/valör hesabı ve farklı para birimleri ile çalışma yapılabilir. Çek/senet kayıtları ile finansal işlem karşılıkları online olarak izlenebilir.

BANKA İŞLEMLERİ

İstediğiniz kadar banka ve şube tanımlanarak, ilgili hesapların hareketleri günlük ve aylık gruplar halinde alınabilir.

KASA ve CARİ İŞLEMLER

Ayrıntılı kasa hareketleriniz hem TL cinsinden hem de döviz cinsinden takip edilebilir. Günlük ve aylık kasa raporu tahsilat ve ödeme tiplerine göre alınabilir. Ayrıca işletme giderlerini kontrol altında bulundurmak amacıyla normal kasa hareketlerinden ayrı olarak masraf kasası da takip edilebilir. Firmanın farklı şirketlerinde çalışılsa dahi cari hesaplar bir kez tanımlanıp, farklı şirketlerde paylaştırılabilir. Cari borç/alacak dökümü ekstre ve hareket dökümleri işlem türlerine göre alınabilir.

GENEL MUHASEBE İŞLEMLERİ

Hesap planı, Tek Düzen Hesap Planı’na uygun ve sonsuz kırımlı olarak tanımlanabilir. Ayrıca, şablon haline getirilip farklı şirketlerde de kurulabilir. Dövizli çalışmaya uygundur ve resmi raporlama fonksiyonuna sahiptir.

CRM UYGULAMALARI

Personel ve müşteri temsilcisi randevu girişi ile her türlü randevu takibi yapılabilir ve aktivite durum raporları alınabilir. Ayrıca, teklif giriş ekranı ile verilen teklifler, gerçekleşme durumları, kaybedilme nedenleri vb. süreçler yönetilebilir.

RAPOR MERKEZİ

MYTR Finanspro yazılımı, kullanılan her ekrandan dış ortama veri gönderebilir ve raporlama yapabilir. Örneğin, ürünlerin rafta bekleme süreleri, satış periyot takibi gibi detaylı analizler ya da verimlilik bilgilerini içeren raporlar almak için Rapor Merkezi en önemli yardımcınızdır. Rapor Merkezi ile ayrıca istediğiniz şekilde rapor formatı oluşturabilirsiniz. Rapor formatlarını değiştirip saklamak çok kolay ve hızlıdır.