Likom Gusto
Likom Presto Plus
Likom Presto
 
TİCARİ YAZILIMLAR
 
SEKTÖREL YAZILIMLAR
 
Likom Presto Mali Müşavir
MYTR Finans
MYTR Finans Pro
Active Fax
MYTR Office CRM
MYTR Sales Manager
MYTR Matbaa Üretim
MYTR Matbaa Pro
GÜVENLİK YAZILIMLARI
MYTR Network Manager
MYTR Filter Pro
MYTR Filter
  Ana Sayfa                   Hakkımızda                    Destek                   İletişim               Download             Demo Talebi         
 

MYTR Sales Manager
Satış Yönetimi

Günümüzde satış   ve pazarlama tekniklerindeki ustalık ve satışı kontrol altına alan her türlü teknik altyapı işletme karlılığı için büyük önem kazanmıştır. MYTR Sales Manager - Satış Yönetimi programı ile firmanızda yapılan satış aktivitelerinin her boyutunu kontrol altına alabililir ve satış temsilcilerinizin performanslarını anında ölçebilirsiniz.

MYTR Sales Manager programı ile farklı sektörlerde çalışsanız dahi satış temsilcilerinizi organize eder ve satış potansiyellerinizi anında görebilirsiniz.

 

MYTR Sales Manager Programı ile;

Firmanızda yapılan satış görüşmeleri, ziyaret gibi tüm aktivitelerinizi anında görebilir ve bu aktiviteleri eş zamanlı kontrol edebilirsiniz.

Satış temsilcilerinizin performaslarını dilediğinizde ölçebilirsiniz.

Satış potansiyelleriniz ve satış fırsatlarınıza göre yatırım planlaması yapabilirsiniz.

Satışı tüm detay işlemleri ile kontrol altına alabilir ve gerekli  müdahalede bulunabilirsiniz.

Müşteri portföyünüz satış temsilcilerinizin tekelinde olmaktan çıkar ve firmanın veri tabanında kalır. Böylelikle satış temsilcileriniz firmadan ayrılsa da bıraktığı yerden diğer satış temsilcileri tüm satış görüşmelerinin farkında olarak işlemlere devam edebilirler.

Web tabanlı arayüzü ile dünyanın neresinde olursanız olun internet  üzerinden firmanızda yapılan satış aktivitelerini görür, uzaktan da olsa elemanlarınızı yönetir ve MYTR Sales Manager sayesinde rahat bir nefes  alırsınız.

Çağın gereklerini satış gücünüze ve satış performansına yansıtmak için ve firmanızı geleceğe emin adımlarla taşımak için MYTR Sales Manager en büyük yardımcınız olacaktır.


Müşteri İlişkileri Yönetimi

Potansiyel ve gerçek müşterilerle firma ilişkilerini doğru bir şekilde yürütmek, mevcut müşterilerin memnuniyetini arttırmak, müşterilerin devamlılığını sağlamak için MYTR Sales Manager programı son derece kolay kullanımı ile satışın gücüne inanan yöneticiler ve çalışanların vazgeçilmez bir programı haline gelmiştir. MYTR Sales Manager ile müşterilerin satışa götüren tüm detay bilgilerin kaydı tutulur ve müşteri ihtiyaçlarının ve eğilimlerinin çok iyi analiz edilmesi sağlanır. Böylelikle müşteri odaklı yaklaşımlarla kümülatif hedeflere doğru gidilmiş olur.

Potansiyel Müşteri – Gerçek Müşteri: Program içerisindeki Potansiyel Müşteri kavramı ile satış yapılmamış müşteriler anlaşılır. Potansiyel müşterilere yapılan satış aktiviteleri ve bu aktivitelerin sonucunda yapılan satışlarla program içerisinde müşteriler potansiyel müşteriden otomatik olarak Gerçek Müşteriler bölümüne aktarılır. Böylelikle firma içinde potansiyel müşterilere yapılacak satış stratejileri ile gerçek müşterilere yapılacak satış stratejilerini ayırabilirsiniz.


Satış Yönetimi

Satış yönetimi tüm satış aktivitelerinizi yönetmeniz ve raporlamanız için gereken alt yapıyı sunar. Satış yönetimi modülü, olası satışlarınızı görmek, satış potansiyellerini kazanma ve kaybetme ihtimallerini saptamak, kaybedilen satışların neden kaybedildiğini anlayabileceğiniz raporları sunmak gibi temel işlevleri yerine getirir. Bu raporlar ile geçmiş başarı ve başarısızlıklarınızı anlar, buna göre firmanızı geleceğe güvenle taşırsınız. Satış yönetimi modülü ile gelecekteki ciro tahminleri ve o tahminlerin sonucuna göre oluşturmanız gereken iş stratejilerini kolayca belirleyebilirsiniz. MYTR Sales Manager yazılımını kullanan Satış Yöneticileri, gelecekle ilgili ciro tahminlerini belirleyip, satış temsilcilerinin ne kadar çalışması gerektiğini ya da geçmişte ne kadar çalıştığını rahatlıkla anlayabilirler. Satış Yöneticileri, satış temsilcilerinin performanslarını anında ölçebilir ve gerekli müdahalelerde bulunabilirler.


Aktivite Yönetimi

Aktivite Yönetiminde müşterileriniz, çözüm ortaklarınız ve hatta rakipleriniz ile yaptığınız her türlü görüşmeyi kaydedebilir ve yeni satışlar için veri oluşturabilirsiniz. Böylelikle satış sürecini tüm detayları ile takip edebilirsiniz. Satışa ulaşmanın e önemli yollarından biri müşteriyi iyi tanımak ve iyi analiz etmektir. İyi bir aktivite yönetimi sayesinde müşterilerinizle ilgili tüm detay bilgilere rahatlıkla ulaşabilir ve bu bilgileri firma içinde yetkililerin kullanımına sunabilirsiniz. Böylelikle herhangi bir satış temsilcisinin girdiği aktivite kayıtları, o satış temsilcisinin yerine başka bir satış temsilcisi geçse de asla kaybolmaz. Firma kişiye bağımlılıktan kurtulur ve firma içinde sürekliliği olan bir satış sistemi kurulmuş olur. Satış temsilcileri firmadan ayrılsa da kendi portföyündeki tüm bilgiler firmada kalır. Bu da firmada işlerin aksamamasına ve müşteri beklentilerine her zaman kesintisiz cevap verilmesine yardımcı olur.


Raporlar

MYTR Sales Manager’ın gelişmiş raporlama seçenekleri ile gerek satış hedeflerine ulaşılması konusunda ve gerekse müşteri ilişkileri yönetimi ve firma içi disiplin konusunda her türlü detay rapora kolayca ulaşabilirsiniz. Programın içersindeki gelişmiş raporlama seçenekleri ile kendi rapor formatınızda istediğiniz raporu kaydeder her seferinde tekrar rapor oluşturmaktan kurtulursunuz. Ayrıca görsel raporlalama araçları sayesinde MYTR Sales Manager programı kullanıcılarına çağdaş ve kolay kullanımlı bir raporlama seçeneği sunar.